Mikroautobusų priedų nuoma

priedai

Mes pasirūpinsime, kad bet kokia Jūsų kelionė būtų sklandi ir patogi. Siūloma mikroautobusų priedų nuoma užtikrins išskirtinį komfortą,. Į kurį žemyno kraštą bevyktumėte, galime aprūpinti Jus reikalinga įranga.

  • GPS navigacijos sistemos maršruto nustatymams,
  • stogo bagažinės papildomam kroviniui,
  • nemokamos ratų grandinės žiemos kelionėms,
  • irklentės vandens pramogoms,
  • vaikiškos kėdutės mažųjų saugumui.

Navigacijos sistema. Garmin gaminys nuvi 2595 MPC

Garmin-01Naujas Garmin gaminys nuvi 2595 MPC yra ypatingai plonas ir lengvas. Į nuvi 2595 MPC įdiegta Lane Assist funkcija, padedanti kelionėje pasirinkti reikiamą kelio juostą, ir ecoRoute funkcija, padedanti parinkti patį ekonomiškiausią maršrutą.
Pagrindinės savybės: tik 19 mm storio – idealiai tinka naudoti transporto priemonėje. Lane Assist parodys tinkamiausią eismo juostą važiuojant mieste. Gatvių pavadinimai pranešami anglų, lietuvių ir kitomis kalbomis. Lane Assist funkcija padės išvengti nesusipratimų dėl eismo juostų važiuojant nepažįstamuose miestuose, kuriuose yra daug eismo juostų. Šios funkcijos pagalba matysite siūlomą eismo juostą, jeigu kelias išsišakoja ar priekyje yra sankryža.
Paprastas naudojimas: nuvi 2595 MPC yra valdomas patogiu, intuityviu meniu. Pakanka prisiliesti prie ekrano, įvesti reikiamą adresą, ir maršrutas tuoj pat bus suplanuotas. Nuvi 2595 MPC skaito gatvių pavadinimus balsu, pavyzdžiui, „pasukti į dešinę, į Dell Road“, todėl galite visą savo dėmesį sutelkti vairavimui.
Kur aš? Tiesiog bakstelėkite automobilių piktogramą savo žemėlapio ekrane ir pamatysite savo tikslias koordinates, arčiausiai esančių remonto dirbtuvių, ligoninių, policijos postų ir degalinių sąrašą.
Taupykite degalus: ecoRoute ™ degalų taupymo funkcija leidžia Jums pasirinkti ekonomišką kelionės maršrutą.
 Išskirtinė šio modelio savybė – triguba lietuvybė:
– lietuviškas valdymo MENIU,
– lietuviškos balso komandos,
– lietuviška pagalba (HELP) ekrane.
Kaip ir visi kiti GARMIN nuvi serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo, maitinimo/įkrovimo laidu iš 12V cigarečių pridegėjo lizdo.

Stogo bagažinė. Neumann XX-Line

Thule-01Naujos stogą apgaubiančios, aptakaus dizaino linijos, pritaikytos jūsų automobilio stogui, ir itin gerai prisitaikančios prie modernių transporto priemonių dizaino. Patentuota greitojo tvirtinimo sistema „Power-Grip“ padeda tvirtinti greitai ir patikimai – viena ranka. Stogo bagažinė atidaroma iš abiejų pusių, kad būtų patogiau tvirtinti, krauti ir iškrauti. Centrinė saugaus užrakinimo sistema su lengvai suimamu raktu. Patobulinta aerodinamika su difuzoriaus technologija ir spoileriais. Dėžė šiek tiek pasislenka į priekį, todėl visiškai netrukdo pasiekti transporto priemonės galinių durų. Patogiai atsidaro ir užsidaro, naudojant išorėje įtaisytas rankenėles. Neslystantis pagrindo kilimėlis -papildomam bagažo tvirtinimui.

Savybės:
Ilgis x plotis x aukštis (cm): 210x90x42;
atidarymo tipas: dvipusis;
keliamoji galia: 75 kg;
užraktas: centrinis;
bagažinės svoris: 18 kg;
tūris: 650 l.

Ratų grandinės

Žiemą keliaujantiems mikroautobusu Lietuvoje ar į kalnus, nemokamai siūlome ratų grandines. Nors populiariausiuose Europos kurortuose keliai yra prižiūrimi ir valomi, bet pasitaiko situacijų, kuriose ratų grandinės tikrai pravers. Kai kuriose Austrijos, Prancūzijos, Italijos, Slovakijos, Čekijos  slidinėjimo kurortuose stačiose įkalnėse ar nuokalnėse yra pastatyti kelio ženklai, kurie draudžia važiuoti transporto priemonei be ratų grandinių. Ratų grandinės lengvai montuojamos, kompaktiškos ir patogios transportuoti.

 Irklentės (Sup-board)

Irklenčių nuoma

Pripučiamos irklentės leis Jums atrasti naujų pojūčių slystant vandens paviršiumi. Jos yra tinkamos tiems, kurie nori ramiais pasiplaukiojimais susilieti su gamta ir tiems, kurie nori pagauti pirmąsias savo bangeles. Sparčiai populiarėjantis irklenčių sportas traukia galimybe smagiai ir lengvai pramogauti net ir patirties neturinčius vandens sporto mėgėjus. Plaukiojant nereikia specialios aprangos, o vanduo gali būti ir visiškai ramus. Irklentėmis galima plaukioti jūroje ir ežeruose. Irklentė puikiai tinka viso kūno treniruotei.