Saugus automobilis

Norite nusipirkti automobilį bet nežinote kokią pasirinkti saugos įranga? Nenuostabu, kad gali kilti abejonių. Šiuolaikiniai automobiliai siūlomi su gausia saugumo įranga, kad kartais reikia išanalizuoti kiekvienos iš jų funkcijas ir privalumus.
Mikroautobusų nuoma šiame straipsnyje pateikia keletą patarimų, kad važiavimas žiemą būtų kuo saugesnis. Štai keli patarimai, kurie padės jums, kai oro temperatūra yra žemiau nulio.
Padangos.
Mes nenorime kartotis, kad padangos yra labai svarbios saugumui, nes yra vienintelis kontaktas tarp transporto priemonės ir žemės. Tiesa, jos nėra pigios, bet rinkoje yra didelis padangų gamintojų pasirinkimas, kurie užtikrina, kad jų padangos turi gerą sukibimą važiuojant ledu, sniegu ar per lietų. Žiemos sezonu rekomenduojama naudoti tik naujas žiemines padangas, o esant dideliam sniego kiekiui keliuose automobilyje turėti sniego grandines. Automobilis su naujomis padangomis taip pat nebus efektyvus jei padangose nebus tinkamas oro slėgis.
Apšvietimas.
Žiemos metu greičiau temsta, todėl daugeliui vairuotojų nėra kito pasirinkimo, kaip susidurti su tamsa ir grįžti namo jau tamsiu paros metu. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad visa automobilio apšvietimo sistema būtų tobulos būklės. Be to gamintojai, žinantys apie naktinio vairavimo pasekmes, naudoja pačias naujausias technologijas automobilio apšvietimui. Priekiniai žibintai su xenon lemputėmis arba kryptiniai priekiniai žibintai, kurie veikia tokia pačia judėjimo kryptimi kaip ir automobilis. Taip pat labai svarbu ir automobilio galinių žibintų apšvietimas, kad kiti eismo dalyviai Jus pastebėtu.
ABS sistema.
Nuo 2004m. ABS sistema yra privaloma visoms transporto priemonėms, todėl Jūs vis dar galite rasti senesnius automobilius be ABS sistemos. Jei planuojate įsigyti senesnį automobilį turėtumėte žinoti, kad ABS sistema yra esminis kelių eismo saugos elementas. ABS sistema pagerina stabdymą ir tuo pačiu metu palaiko automobilio vairavimą.
Traukos ir stabilumo kontrolė.
ABS sistema tapo daugelio kitų technologijų atsiradimo priežastimi, tokių kaip traukos ir stabilumo kontrolė ESP. Traukos kontrolė yra susijusi su stabilumo kontrole, ir tai privaloma visuose lengvuosiuose automobiliuose, pagamintais Europoje nuo 2014m. lapkričio 1d.
Ir kodėl traukos kontrolė yra tokia svarbi? Kadangi tai padeda užkirsti kelią ratų sukibimo praradimui ir neleidžia jiems slysti, kai kelias yra slidus. ESP sistema tai taip pat labai naudinga, kai pradedate važiuoti ant prasto sukibimo paviršiaus. Kaip jau minėjome, nuo 2014m. lapkričio mėnesio ESP privalomas visuose naujos gamybos automobiliuose dėl didelio sistemos efektyvumo. Dėl ABS sistemos stabilumo kontrolė gali kontroliuoti ratų pasukimo greitį, išmatuoti vairavimo kampą, akseleratoriaus pedalo padėtį, šoninį pagreitį. ABS, traukos ir stabilumo sistemos reikalingos transporto priemonės trajektorijai išlaikyti.
Jei vairuojate automobilį, nepamirškite, kad padangos, apšvietimas, ABS, traukos ir stabilumo kontrolė yra esminiai dalykai padedantys išvengti kelyje nemalonumų.