Mikroautobusų nuoma siūlo aplankyti svarbiausias ir įdomiausias lankytinas vietas Lietuvoje, kurias būtina pamatyti. Pasidalinkite savo įspūdžiais, jei Lietuva ir jos žymios vietos jus sužavėjo. Mes siūlome 9 vietų komfortiškus, tvarkingus ir patogius keleivinius mikroautobusus su oro kondicionieriais ir GPS.

Maždaug už 28 km. nuo Lietuvos sostinės Vilniaus esantys Trakai išlieka šalies vienu lankomiausių objektu. Trakų pilis yra vienas labiausiai turistų lankomų objektų Lietuvoje. Miestas turistus pasitinka gražiu įvaizdžiu, sutvarkytas pusiasalio pilies kompleksas ir Užutrakio dvaras, baigta bažnyčios rekonstrukcija. Trakai yra istorinio nacionalinio parko dalis, čia siekiama, kad būtų išsaugota autentiška gamtinė aplinka. Trakų miestas iš visų pusių apsuptas miškų ir ežerų, oras Trakų apylinkėse itin švarus, kraštas garsėja ne tik vaizdingomis kalvomis, galingais miškais ir 200 ežerų nusagstytomis apylinkėmis, čia gausu istorijos ir kultūros paminklų. Siekiant išsaugoti autentišką gamtinę aplinką, įkurti Trakų istorinis nacionalinis ir Aukštadvario regioninis parkai.

Neringa – miestas, kurortas Kuršių nerijoje, tarp Kuršių marių ir Baltijos jūros. Neringa nutolusi nuo Lietuvos sostinės Vilniaus apie 360 km. Tai pats ilgiausias ir labiausiai į vakarus nutolęs Lietuvos miestas. Miestas yra įkurtas 1961 metais, kai Lietuvos Kuršių nerijos dalies gyvenvietės – Juodkrantė, Pervalka, Preila, Nida – buvo sujungtos į vieną miestą, kurio ilgis apie 50 kilometrų. Kuršių nerija tai nepaprasto grožio, unikalus, savitas žemės plotelis kurtas gamtos ir prižiūrėtas žmogaus. Neringos peizažas stebina savitomis smėlio kopomis su išskirtine augmenija, smėlingame jos dirvožemyje augančiu mišku. Juose galima sutikti laisvai vaikštinėjančių stirnų, šernų, briedžių, lapių bei kiškių. Į Neringą galima patekti iš Lietuvos uostamiesčio Klaipėdos keltu persikėlus per Kuršių marias.

Grūto parkas

Grūto parką nuo Lietuvos sostinės Vilniaus skiria 120 km. Grūto parkas atskleidžia sovietinės ideologijos neigiamą turinį, poveikį vertybių sistemai. Ekspozicija skirta, kad Lietuvos žmonės, ir į Lietuvą atvykstantys svečiai, taip pat ir ateities kartos turėtų galimybę pamatyti sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią mūsų tautos dvasią. Čia sukaupta ir demonstruojama dokumentinė medžiaga parodo ir demaskuoja ideologizuotą sovietinę propagandinę kultūrą, sovietinės ideologijos ir propagandos tikslus.

Kryžių kalnas

Kryžių kalnas unikali Lietuvos vietovė, kurioje persipina šalies istorija, rezistencijos bei tikėjimo jėga, pavertusi šią vietą stebuklingą, į kurią traukia įvairaus amžiaus, tautybių bei profesijų žmonės. Kryžių kalnas yra maždaug 12 km į šiaurę nuo Šiaulių, laukuose stovi nelabai didelis, pailgas, per vidury įdubęs kalnas, visas tankiai nustatytas kryžiais. Tai garsusis Kryžių kalnas, liudijantis pagarbą ir ištikimybę kryžiaus aukai, per kurią Kristus išgelbėjo visų laikų ir kartų žmones. Kryžių kalnas primena ne tik Atpirkėjo kančią bei mirtį, bet ir Jo prisikėlimą ir išaukštinimą, sykiu ir kiekvieno žmogaus išaukštinimą per Kryžiaus slėpinį. Keliaujantys į Kryžių kalną, jame besimeldžiantys, statantys kryžius, liudija iš kryžiaus trykštančią stiprybę, neišsenkančią viltį ir tikėjimą Dievo meile.

Palanga – Lietuvos miestas bei kurortas prie Baltijos jūros, 25 km į šiaurę nuo Klaipėdos. Palangos kurortas sugeba pritraukti triukšmingą jaunimą, jaunas šeimas, pagyvenusias poras, taip pat turistus iš vakarų Europos ir rytų šalių piliečius. Palangos kurortas Lietuvoje užkariavo ne tik vasaros sostinės titulą, bet ir išlieka populiarius savaitgalio išvykoms. Palangoje būtina aplankyti: Birutės parką, Gintaro muziejų, Birutės kalną, Jūros tiltą nuo kurio atsiveria vaizdas į kopas, pliažus ir beribius jūros tolius, taip pat centrinę Basanavičiaus gatvę, Kurhauzą, Šunų muziejų, Šventąją tai kurortinė gyvenvietė Baltijos pajūryje, 12 km į šiaurę nuo Palangos centro. Gyvenvietė išsidėsčiusi Šventosios upės kairiajame krante, jai įtekant į Baltijos jūrą. Tai sena žvejų gyvenvietė.

Muziejus Rumšiškėse

Lietuvos liaudies buities muziejus Rumšiškėse randasi nuo sostinės Vilniaus 69 km, nuo Kauno 45 km. Tai ekspozicija po atviru dangumi. Buities muziejaus pagrindą sudaro gyvenamieji bei ūkiniai pastatai perkelti iš įvairų Lietuvos regionų ( Aukštaitijos, Žemaitijos, Suvalkijos, Dzūkijos). Visi gyvenamieji ar ūkiniai pastatai atskleidžia skirtingų laikotarpių ir socialinių sluoksnių pastatų būdingiausias savybes, konstrukcijas, išplanavimus ir dekoro elementus. Jie sugrupuoti į skirtingus kompleksus: miestelį, sodybas, mažus kaimus.

Ventės ragas

Ventės ragas nutolęs nuo sostinės Vilniaus 284 km, nuo Kauno 184 km. Ventės ragas tai nedidelis pusiasalis rytinėje Kuršių marių pakrantėje. Ventės ragas Europoje yra viena iš geriausių vietų stebėti migruojančius paukščius. Čia kiekvienais metais atvažiuoja ornitologai iš Lietuvos ir užsienio. Jie žieduoja paukščius, kad galėtų sekti jų kelionę per dangų. Užlipus prie vienišo švyturio, pastatyto tarsi ant paties pasaulio krašto galima grožėtis Nemuno panorama, Kuršių mariomis, auksinėmis kopomis bei traukiančių paukščių būriais. Tačiau persikelti per marias verta ne tik dėl paukščių. Tai reta galimybė pajusti tikrą ramybės sielą, savo akimis pamatyti dar užsilikusią Mažosios Lietuvos architektūrą, išgirsti, kaip kalba senieji vietos gyventojai, ir pasigrožėti gamta.

Europos parkas

Europos parkas nutolęs nuo Vilniaus centro 19 km į šiaurę. Europos parke eksponuojama daugiau kaip 100 skulptūrų. Parkas laikomas vienu įspūdingiausių šiuolaikinio meno muziejų po atviru dangumi. Muziejaus kolekcijoje – žymiausių šiuolaikinio meno kūrėjų. Vieta, kurioje susitinka menas ir gamta, palieka neišdildomą įspūdį kiekvienam atvykusiam.

Jūros muziejus – delfinariumas

Lietuvos jūrų muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške, kur baigiasi Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai, muziejus yra 308 km nuo sostinės Vilniaus ir 27 km nuo Palangos. Lauko baseinuose apgyvendinti pingvinai, Baltijos ruoniai, Šiaurės jūrų liūtai. Buvusiose parako saugyklose po tvirtovės pylimais įrengta lietuviškosios laivybos ekspozicija, buvusiose pabūklų aikštelėse įrengta šiuolaikinių ir senovinių inkarų kolekcija. 1994 metais atidarytas vienintelis Baltijos pakrantėje delfinariumas. Ant Kuršių marių kranto, buvusio Kopgalio žvejų kaimo vietoje pastatyta etnografinė žvejo sodyba.

Anykščių Puntukas

Labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje, priešistorinio laikotarpio liudininkas. Puntuko akmuo tai antrasis pagal dydį akmuo Lietuvoje. Puntuko akmuo nuo sostinės Vilniaus randasi 108 km atstumu, 5 km į pietus nuo Anykščių, Šventosios kairiajame krante, Anykščių šilelio landšaftiniame draustinyje. Tai gamtos, mitologijos ir istorijos paminklas. Puntuko ilgis – 6,9 m, plotis – 6,7 m, aukštis – 5,7 m (iš jų 1,5 m – žemėje ), svoris – 265 t.

Taip pat su Mikroautobusų nuoma kelionėms siūlome aplankyti Druskininkus, Birštoną,  Aukštaitijos, Žemaitijos bei Dzūkijos nacionalinius parkus, Pažaislio vienuolyną, Arklio muziejų Niūronyse, Etnokosmologijos muziejų Molėtuose, Raganų kalną Kuršių nerijoje, Akmenų muziejų Skuodo rajone.