Dažniausiai užduodami klausimai

Jei neturi – išsinuomok. Tai galioja šnekant apie daugelį daiktų. Transportas yra vienas iš populiariausių nuomos objektų. Transporto nuomos dėmesio sulaukia skirtingų markių bei klasių lengvieji automobiliai, įvairūs autobusai, sunkusis transportas, populiarioje vietoje stovi ir Mikroautobusų nuoma. Vis dėlto, apie šią teikiamą paslaugą dažnai iškyla įvairių klausimų, susijusių su tuo, kaip viskas vyksta, kiek tai kainuoja, norint išsinuomoti mikroautobusą. Kokie klausimai yra užduodami dažniausiai?
Svarbiausias klausimas, kiek tai gali kainuoti, tačiau nuomos kainą lemia nemažai veiksnių: tai priklauso nuo to, kokią mikroautobusų nuomos bendrovę pasirinksite, kokį mikroautobusą norėsite išsinuomoti, kuriam laikotarpiui jus domina nuoma ir t.t. Jei mikroautobusų nuomos bendrovės ieškosite tiesiog internetu, tokiu atveju galėsite palyginti, kiek nuoma kainuos vienoje ar kitoje bendrovėje, ir tuo atveju, jei esate iš didmiesčio, tikėtina, kad nuomos bendrovių pasirinkimas bus iš tiesų nemažas.
Draudimas ir Franšizė – nuomojantis mikroautobusą, svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar kompanija automobilį nuomoja su kasko draudimu ar be jo. Klientams visuomet rekomenduojame perskaityti sutarties sąlygas ir susipažinti su jomis, kadangi būna ir taip, kad įmonių atstovai pasako, jog automobilis yra su kasko draudimu, tačiau sutartyje tokio punkto net nėra. Kai kurios automobilių nuomos kompanijos taiko labai dideles franšizes, ir jas šaldo kreditinėje kortelėje auto nuomos metu, tad būtinai atkreipkite dėmesį, kokia franšizė taikoma Jūsų pasirinktam automobiliui.
Atsiskaitymo forma – Lietuvoje daug kur bus reikalaujama pateikti kreditinę kortelę, tad jei norite už automobilio nuomą atsiskaityti pavedimu ar debetine kortele, būtinai pasiteiraukite automobilių nuomos kompanijos, ar tokia galimybė pas juos yra. Užsienyje daugeliu atveju bus reikalaujama kreditinės kortelės.
Ridos apribojimai – išsiaiškinkite ar nuomotam mikroautobusui nebus taikomi kilometražo apribojimai, o jei taikomi, tuomet būtinai sužinokite kokia yra papildomo kilometro kaina.
Kuras – nuomojantis mikroautobusą rekomenduotina pasirinkti tokį pasiūlymą, kuriame kuro sąlygos nurodomos  su „Pilnu kuro baku“. Tuomet automobilį gausite su pilnu baku ir grąžinti jį turėsite taip pat su pilnu baku, tačiau taip išvengsite papildomų galimų išlaidų automobilių nuomos įmonei už kurą.
Papildomi taikomi mokesčiai – atidžiai perskaitykite automobilio nuomos sąlygas, ten visuomet yra nurodoma, kas įtraukta į nuomos kainą, ir kokie papildomi mokesčiai gali būti taikomi.
Išvykimas į užsienį – nevisos automobilių nuomos kompanijos leidžia naudotis jų automobiliais užsienyje.
Taigi, viskas yra gana paprasta, jei kyla tam tikrų neaiškumų, paprasčiausiai galite susisiekti su mumis nurodytais kontaktais, kuriuos rasite internetiniame puslapyje ir iš tiesų galite tikėtis, kad į visus jums iškylančius klausimus mielai bus atsakyta, o tai tikrai leis jums paprasčiau apsispręsti.