Ilgalaikė mikroautobusų nuoma

ilgalaike-mikroautobusu-nuoma

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma – ekonomiška ir patogu

  • Keleiviniai mikroautobusai įmonėms ir pavieniams asmenims pristatomi tvarkingi, paruošti darbui ar kelionėms;
  • nuomos laikotarpiu mes rūpinamės sezoninių padangų keitimu;
  • Jums suteikiama 24/7 pagalba kelyje;
  • mes atsakome už serviso aptarnavimo ir remonto darbus;
  • Jums nereikia rūpintis transporto priemonės technine apžiūra;
  • visi mikroautobusai patogūs ir komfortiški;
  • nuomojami mikroautobusai dyzeliniu varikliu itin ekonomiški;
  • įmonėms, nuomojančioms transporto priemones visiems įmonėms darbuotojams, kur kas lengviau kontroliuoti biudžetą ir išlaidas už transporto priemones;
  • Jums suteikiama galimybė patiems išsirinkti patinkančią transporto priemonę;
  • galite būti visiškai ramūs mikroautobuso nusidėvėjimo klausimu.

Nuosavos transporto priemonės neturintiems turistams, į gimtinę atostogų sugrįžusiems asmenims ir įmonių vadovams, ieškantiems, kaip aprūpinti darbuotojus susisiekimo priemonėmis, ilgalaikė mikroautobusų nuoma – ne naujiena. Ilgalaikė mikroautobusų nuoma – tai ne tik puiki galimybė naudotis naujomis, tvarkingomis transporto priemonėmis, apkeliauti dar nepažintas vietas, tačiau ir puikus būdas sutaupyti: kuo daugiau važiuoji – tuo mažiau moki. Tai efektyvi, praktiška ir ekonomiška galimybė įgyvendinti numatytus dienos darbus ir pasiekti savo tikslus. Ilgalaikė automobilių nuoma užtikrina didžiausią naudą mažiausiomis investicijomis. Maža to, nuomajant transporto priemonę ilgesniam laikotarpiui, Jums nereikia rūpintis įvairiais mikroautobuso priežiūros klausimais – visais remonto ir aptarnavimo darbais pasirūpiname mes. Todėl keleivinių mikroautobusų ekspoatavimas itin paprastas ir nekeliantis jokių rūpesčių.

Įmonių vadovams ilgalaikė keleivinių mikroautobusų nuoma – ekonomiškas sprendimas, kaip aprūpinti darbuotojus transporto priemonėmis. Tai užtikrina lengvą biudžeto ir išlaidų už transporto priemones kontrolę, garantuoja efektyvų, sklandų ir greitą darbą.

Šalie svečiams ar gimtinę aplankyti grįžusiems piliečiams ilgalaikė mikroautobusų nuoma praverčia viso svečiavimosi laikotarpiu. Naujomis ir patogiomis transporto priemonėmis Jūs turite galimybę apkeliauti nematytas vietas kartu su visais artimiausiais žmonėmis. Erdvūs keleiviniai mikroautobusai talpina iki devynių keleivių ir visą Jūsų bagažą, o paprasta sėdynių konfigūracija garantuoja komfortišką erdvę kiekvienam keleiviui.

Mūsų siūlomus keleivinius mikroautobusus gali vairuoti visi asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Visos transporto priemonės apdraustos civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

Jūsų komfortas ir saugumas – mūsų atsakomybė!