Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

mikroautobusu-nuoma-su-vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jums pravers, jei:

 • ketinate keliauti po Lietuvą ar Europą;
 • organizuojate šventę, renginį, konferenciją;
 • vykstate į komandiruotę, verslo susitikimą;
 • nemėgstate ar negalite vairuoti;
 • nenorite papildomų rūpesčių – norite atsipalaiduoti;
 • tikitės patogios ir saugios kelionės.

Mūsų siūlomų mikroautobusų nuomos paslaugų spektras – itin platus. Jei planuojate apkeliauti Lietuvą ar susipažinti su kitomis Europos šalimis – galime pasiūlyti mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Profesionalus vairuotojas garantuos puikią kelionės kokybę. Juk šeimos, draugų ir kitos laisvalaikio kelionės geriausios tuomet, kai visi iki vieno gali jomis vienodai ir maksimaliai pasimėgauti. Be to, patyręs vairuotojas padės įvairiais maršruto ir laiko derinimo klausimais, pasiūlys optimaliausius sprendimus, užtikrins saugumą ir komfortą. Jums nereikės niekuo rūpintis, tik mėgautis naujais potyriais kelionės metu bei dalintis jais su artimiausiais žmonėmis.

Mikroautobusų vairuotojai taip pat gali pasirūpinti ir įvairių Jūsų organizuojamų švenčių ar renginių dalyvių atvykimu/išvykimu – juk visada smagiau šventės metu (net jei ji kurį laiką vyksta kelyje) laiką leisti kartu ir dalintis gera nuotaika. Paslaugūs vairuotojai pasirūpins keleivių bagažu ir saugia kelione į reikiamą vietą.

Itin populiari mūsų teikiama paslauga – keleivių pervežimas – užtikrina keleivių greitą, saugų ir patogų pristatymą nurodytu adresu. Profesionalus vairuotojas veža tiek pavienius asmenis, tiek grupes.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju praverčia daugeliui keliaujančiųjų:

 • suteikia puikią galimybę susikaupti prieš svarbų renginį ar ypatingą šventę,
 • suteikia papildomo laiko net kelyje pasiruošti konferencijai ar seminarui,
 • kelionės metu užbaigti nebaigtus, tačiau neatidėliotinus darbus,
 • leidžia visiškai atsipalaiduoti ir nurimti vykstant į verslo susitikimą,
 • keliaujantieji gali maksimaliai atsipūsti ir mėgautis kelione.

Tad jei vairavimas nėra Jūsų aistra ir kelionės metu be vairavimo dar turite ir kitų tikslų, pasiekite juos – mikroautobusų nuoma su vairuotoju visada puikus pasirinkimas.

Mus rūpi klientų interesai, todėl mūsų teikiama paslauga – mikroautobusų nuoma su vairuotoju – itin aukštos kokybės. Jums tereikia atvykti į iš anksto sutartą vietą sutartu laiku, o visa kita – profesionalaus vairuotojo rankose. Jis pasirūpins Jūsų bagažu, patogiomis sėdynių ir viso mikroautobuso erdvės konfigūracijomis, kelionės metu garantuos gerą nuotaiką ir paslaugumą.

Keleivių pervežimas

Vežame keleivių grupes naujais 8+1 vietų mikroautobusais šiais maršrutais, taip pat pagal individualius užsakymus Lietuvoje ir Europoje.

Eil. Nr.

Maršrutas Kaina

1.

Vilnius – Trakai 80,00 €

2.

Vilnius – Birštonas

170,00 €

3.

Vilnius – Kaunas

200,00 €

4.

Vilnius – Druskininkai

180,00 €

5.

Vilnius – Panevėžys

180,00 €

6.

Vilnius – Šiauliai

250,00 €

7.

Vilnius – Ryga

320,00 €

8.

Vilnius – Klaipėda

320,00 €

9.

Vilnius – Palanga

340,00 €

10.

Vilnius – Nida

370,00 €

11. Vilnius – Varšuva

500,00 €

Pastabos: visos kainos nurodytos su PVM. Į kainą įskaičiuota kuras, keleivių draudimas, vairuotojo paslaugos. Išvykimo laikai derinami pagal išankstinį susitarimą. Užsakomieji reisai pagal sutartinę kainą. Galimi įvairūs maršrutai, kelionės po Europą ir Lietuvą, nenurodyti lentelėje.

Užsakymų priėmimas:
El. paštas: [email protected]
Tel: 8 699 99267