Stogo bagažinių dydžiai

Didelės stogo bagažinės. Keliaujant su šeima ar draugų kompanija, visada būna daug daiktų, todėl praverčia didelė stogo bagažinė. Didelėje stogo bagažinėje telpa iki 8 porų slidžių ar 6 porų snieglenčių. Didelių stogo bagažinių talpa nuo 450 litrų iki 680 litrų.  Didelės bagažinės matmenys: ilgis didesnis nei 200 cm., plotis nuo 80 cm., iki 100 cm., aukštis nuo 40 cm., iki 48 cm. Didelių stogo bagažinių maksimalus krovimo svoris yra iki 100 kg. Šone didelės stogo bagažinės galėsite pritvirtinti tik vieną dviračių laikiklį.

Siauros stogo bagažinės. Siauros stogo bagažinės tiks ilgų slidžių vežimui, ilgoms meškerėms sudėti ar kitam ilgesniam inventoriui. Kadangi šios bagažinės yra siauros, šalia jos ant stogo skersinių lengvai sutalpinsite 2 ar 3 dviračių laikiklius. Siauras stogo bagažines galima montuoti ant platesnių stogų, pavyzdžiui mikroautobusų, šalia kitos stogo bagažinės. Siaurų stogo bagažinių talpa yra nuo 200 litrų iki 300 litrų. Ilgis nuo 200 cm., iki 230 cm., plotis nuo 40 cm., iki 55 cm., aukštis iki 42 cm. Siaurų stogo bagažinių maksimalus krovimo svoris yra iki 50 kg.

Trumpos ir plačios stogo bagažinės. Trumpos stogo bagažinės tiks trumpesniam bet aukštesniam kroviniui pervežti, pavyzdžiui vaikišką vežimėlį, ar didesnius kelioninius krepšius. Kadangi šios bagažinės yra plačios, šalia jos galėsite pritvirtinti tik vieną dviračių laikiklį. Trumpų ir plačių stogo bagažinių talpa yra nuo 300 litrų iki 420 litrų. Ilgis nuo 130 cm., iki 165 cm., plotis nuo 80 cm., iki 100 cm., aukštis iki 50 cm. Trumpų bei plačių stogo bagažinių maksimalus krovimo svoris yra iki 75 kg.

Vidutinio dydžio stogo bagažinės. Vidutinio dydžio stogo bagažinėje galėsite sutalpinti snieglentes, ilgesnius bei aukštesnius kelioninius krepšius ar kitą kelioninį ar turistinį inventorių. Kadangi šios bagažinės yra vidutinės, šalia jos galėsite pritvirtinti iki dviejų dviračių laikiklių. Vidutinio dydžio stogo bagažinių talpa yra iki 450 litrų. Ilgis iki 200 cm., plotis iki 80 cm., aukštis iki 45 cm. Vidutinio dydžio stogo bagažinių maksimalus krovimo svoris yra iki 75 kg.

UAB „Rymonda“ rūpinasi Jūsų kelionėmis ir tam, kad visus norimus savo daiktus Jūs pasiimtumėte į kelionę, mes patarsime kokio dydžio Jums įsigyti ar išsinuomoti stogo bagažinę. Stogo bagažinės skirtos ilgesniam kroviniui pervežti ar trumpesniam bet aukštesniam inventoriui panaudoti, o gal aerodinaminės stogo bagažinės, kurios papuoš Jūsų transporto priemonę.