Apie mus

Keleivinių mikroautobusų nuoma MikroBusas – Jūsų patogumui ir komfortui

Vizijabūti geriausiais tarp geriausių.

Misijapatogios, komfortiškos kelionės mūsų klientams.

Vertybės: patirtis, atsakomybė, aukšta bendravimo kultūra su klientais, švaros ir tvarkos užtikrinimas nuomojamose transporto priemonėse.

Renault Trafic 2021 nuomaNatūralus kiekvieno žmogaus, norinčio pamatyti, atrasti ir patirti, troškimas – kelionės. Tam, kad Jūsų kelionės taptų įsimintinos ir neužmirštamos, mūsų įmonė teikia aukščiausios kokybės mikroautobusų nuomos paslaugas ir maksimaliai rūpinasi klientų interesais.

Mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, jei Jūsų automobilis nesuteikia galimybių patogiai keliauti su visais artimaisiais. Mūsų įmonė siūlo erdvius keleivinius mikroautobusus, kuriuose galės keliauti iki devynių asmenų, o platus bagažo skyrius sutalpins visus Jūsų kelionei paruoštus lagaminus.

Užsiimame išskirtinių keleivinių mikroautobusų nuoma: tai prižiūrėtos, techniškai tvarkingos, švarios, itin patogios ir ekonomiškos transporto priemonės, užtikrinsiančios malonią kelionę ir nepamirštamus atradimus. Mikroautobusuose sumontuota visa keleivių lūkesčius atitinkanti įranga: dviejų zonų kondicionieriai, šildymas; papildomai galite pasirinkti GPS navigaciją, stogo bagažinę, ratų grandines, vaikišką kėdutę. Ypatingą komfortą Jums suteiks lengvai valdomos ir lankstomos patogios sėdynės, panoraminis mikroautobusų įstiklinimas, itin mažas variklio triukšmo lygis.

Siūloma itin patogių ir saugių Mercedes-Benz Vito, Ford Custom, Opel Vivaro, Renault Trafic (2017 – 2022 metų) mikroautobusų nuomą. Šių mikroautobusų dyzeliniai varikliai pasižymi naujausia „common rail“ technologija, reiškiančia variklio ilgaamžiškumą, mažesnį triukšmo lygį, ekonomiškumą ir geresnį važiavimą didesniu sukimo momentu. Visose nuomojamose transporto priemonėse  yra trys sėdynių eilės, plačios slankiojančios durys ir žemas slenkstis, leidžiantis lengvai įlipti ir išlipti, lengvai be jokių įrankių konfigūruojamos sėdynės ir optimalų funkcionalumą užtikrinanti erdvė keleiviams bei kroviniams.

Mikroautobusų nuoma pravers ne tik kelionėse po Lietuvą ar kitose Europos šalyse, bet ir įvairiose organizuojamose šventėse ar trumpose išvykose: vestuvėse, krikštynose, ekskursijose, komandiruotėse. Šioms ir kitoms progoms išsinuomoti mikroautobusą – praktiškas pasirinkimas, ypač kai norisi būti šalia artimų žmonių. Išsinuomoję erdvų ir patogų mikroautobusą šventei, laiką leisite visi drauge, dalinsitės įspūdžiais ir mėgausitės žavingomis akimirkomis.

Mūsų įmonė taip pat teikia keleivių pervežimo paslaugas. Atsižvelgdami į keleivių užsakymus ir pageidavimus, naujais ir patogiais mikroautobusais pristatysime Jus į pageidaujamą vietą sutartu laiku. Vežame tiek pavienius asmenis, tiek organizuotas grupes. Techniškai tvarkingus ir komfortiškus mikroautobusus vairuoja patyrę profesionalūs vairuotojai, kurie pasirūpins saugiu Jūsų ar Jūsų svečių pristatymu nurodytu adresu.

Tam, kad būtų visiškai užtikrintas klientų saugumas, mikroautobusams suteikiama techninė pagalba kelyje 24 valandas per parą. Visi mūsų mikroautobusai apdrausti civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu. Rūpindamiesi klientų patogumu, užtikriname profesionalų bendradarbiavimą ir patikimumą. Mūsų mikroautobusų nuoma Jums garantuos patogią ir saugią kelionę, kurios neužmiršite.

Keliaukime, atraskime ir patirkime drauge!