GPS navigacijos nuoma

navigacijos, gps navigacijos

Mikrobusonuoma.lt rūpinasi Jūsų kelGarmin-01ionėmis, kad jos būtų saugios bei kokybiškos ir siūlo GPS nuomą. Navigacijos nuoma Vilniuje – tai patikima ir greita paslauga vertinantiems komfortabilias keliones.

Siūlome išsinuomoti naujas Garmin GPS navigacijas, kurios yra ypatingai plonos ir lengvos. Į Garmin navigaciją įdiegta Lane Assist funkcija, padedanti kelionėje pasirinkti reikiamą kelio juostą, ir ecoRoute funkcija, padedanti parinkti patį ekonomiškiausią maršrutą.
Pagrindinės savybės: tik 19 mm storio – idealiai tinka naudoti transporto priemonėje. Lane Assist parodys tinkamiausią eismo juostą važiuojant mieste. Gatvių pavadinimai pranešami anglų, lietuvių ir kitomis kalbomis. Lane Assist funkcija padės išvengti nesusipratimų dėl eismo juostų važiuojant nepažįstamuose miestuose, kuriuose yra daug eismo juostų. Šios funkcijos pagalba matysite siūlomą eismo juostą, jeigu kelias išsišakoja ar priekyje yra sankryža.
Paprastas naudojimas: Garmin navigacija yra valdoma patogiu, intuityviu meniu. Pakanka prisiliesti prie ekrano, įvesti reikiamą adresą, ir maršrutas tuoj pat bus suplanuotas. Garmin navigacija skaito gatvių pavadinimus balsu, pavyzdžiui, „pasukti į dešinę, į Dell Road“, todėl galite visą savo dėmesį sutelkti vairavimui.
Kur aš? Tiesiog bakstelėkite automobilių piktogramą savo žemėlapio ekrane ir pamatysite savo tikslias koordinates, arčiausiai esančių remonto dirbtuvių, ligoninių, policijos postų ir degalinių sąrašą.
Taupykite degalus: ecoRoute ™ degalų taupymo funkcija leidžia Jums pasirinkti ekonomišką kelionės maršrutą.

– lietuviškas valdymo MENIU,
– lietuviškos balso komandos,
– lietuviška pagalba (HELP) ekrane.
Kaip ir visi kiti GARMIN serijos navigatoriai, šis modelis tiekiamas komplekte su automobiliniu laikikliu-prisiurbtuku prie stiklo, maitinimo/įkrovimo laidu iš 12V cigarečių pridegėjo lizdo.

Dėl GPS navigacijos įrenginio nuomos teirautis:
Adresas: Rinktinės g. 48B, LT-09318 Vilnius
El. paštas: [email protected]
Tel: +370 699 99267

Automobilinės GPS navigacijos nuomos kainos:

Dienų sk. 1 d. 2-5 d. 6-10 d. Daugiau kaip 10 d.
Kaina dienai 10 € 8 € 6 € Sutartinė