Mikroautobusų nuoma kelionėms

ilgalaike-mikroautobusu-nuoma

Jei jau seniai svajojate apvažiuoti gimtąją Lietuvą, pasigrožėti dar nematytais savo krašto peizažais, gamta, saulėlydžiais ar aplankyti kurią kitą Europos šalį bei susipažinti su jos kultūra, fotografuotis prie įspūdingiausių žemyno objektų, pastatų, Jums būtinai reikalinga patogi transporto priemonė. Jei savąja nepasitikite arba joje netelpa visi Jūsų artimiausi žmonės, galime pasiūlyti puikų sprendimą – mikroautobusų nuomą.

Nesvarbu, į kurią Europos dalį susiruošėte, – nuomojami 2017 – 2024 metų Opel Vivaro, Renault Trafic, Ford Custom Tourneo, MB Vito užtikrins komfortišką kelionę tiek į kaitriąją pietinę Kroatiją, tiek į žemyno šiaurėje stūksančius kalnus. Mikroautobusuose yra viskas, kas gali praversti keliaujant į bet kurį Europos kraštą: dviejų zonų šildymo/šaldymo sistema, audio sistema, patogios sėdynės ir įvairi, bet itin paprasta jų konfigūracija, panoraminis įstiklinimas, stogo bagažinė, ratų grandinės ir kita reikalinga įranga. Mikroautobusuose sumontuota šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė.

Pramogauti dar niekada nebuvo taip paprasta. Jums tereikia surinkti smagią, naujų potyrių ištroškusią kompaniją, išsinuomoti mūsų mikroautobusą ir leistis į atradimų kupiną kelionę. Tai vienas ekonomiškiausių būdų keliauti ir smagiai praleisti laiką. Juolabiau, kad mūsų siūlomų mikroautobusų varikliai – dyzeliniai, pasižymintys naujausia „common rail“ technologija. Tai užtikrina ekonomiškumą, variklio ilgaamžiškumą, geresnį važiavimą ir mažesnį triukšmo lygį.

Mikroautobusų nuoma kelionėms išsiskiria dar vienu privalumu – turėsite galimybę keistis vairuotojo pozicijoje. Vairuoti mūsų nuomojamus mikroautobusus gali visi asmenys, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Kartu važiuojančiųjų draugų kompanijoje tikrai atsiras daugiau nei vienas keliautojas, galintis perimti kelionės vairą į savo rankas. Todėl išvyka – kur Jūs bevyktumėte – bus visada patogi, leis maksimaliai atsipalaiduoti ir kels tik malonius pojūčius.

Mūsų siūloma mikroautobusų nuoma kelionėms – ideali išeitis ir šeimoms, keliaujančioms su mažais vaikais. Jums nereikės mąstyti apie tai, kaip palikti kuo daugiau vietos savo mažiesiems itin kompaktiškame automobilyje, neteks rūpintis visa vaikiška manta, nuolatiniu vaikų dėmesio palaikymu ir linksminimu, automobilio vėdinimu ir patogios erdvės kūrimu. Mūsų nuomojamos erdvios ir gerai kondicionuojamos transporto priemonės bei reikalinga įranga, tokia kaip patogios lankstomos sėdynės ir vaikiškos kėdutės, garantuos ir mažųjų komfortišką kelionę. Maža to, maksimalus panoraminis mikroautobusų įstiklinimas skatins mažųjų susidomėjimą aplinka, kvies tyrinėti matomus ir nuolat besikeičiančius vaizdus. Tai užtikrins smagų laiką vaikams. O laimingi vaikai – dar laimingesni tėvai.