Keleivinių mikroautobusų nuoma

Jei jau seniai svajojate apvažiuoti gimtąją Lietuvą, pasigrožėti dar nematytais savo krašto peizažais, gamta, saulėlydžiais ar aplankyti kurią kitą Europos šalį bei susipažinti su jos kultūra, įsiamžinti prie įspūdingų objektų, pastatų, Jums būtinai reikalinga komfortabili transporto priemonė. Jei savąja nepasitikite arba joje netelpa visi Jūsų artimiausi žmonės ir daiktai, galime pasiūlyti puikų sprendimą – Mikroautobusų nuoma.

Jei nutarėte keliauti didesne kompanija reikės nuomotis įprastą keleivinį mikroautobusą.

Prailgintos bazės Renault Traffic, Opel Vivaro, Ford Custom Tourneo ir MB Vito labai didelis bagažo skyrius, čia galėsite sutalpinti visus kelionei skirtus daiktus.

Kurie išbandė keliauti su mikroautobusu po Europą abejotina ar jas iškeis į kitokį keliavimo būdą. Daugybė vietos daiktams ir žmonėms. Nedidelės išlaidos kurui ir pigesnis parkavimasis nei kemperiui. Važiuojant su mūsų nuomojamais naujais mikroautobusais, jausitės saugūs ir komfortiškai.

Nusipirkti naują mikroautobusą kelioms kelionėms yra tikrai per didelė prabanga. Įsigijus nenaują mikroautobusą, rizikuosite sugesti pačioje kebliausioje situacijoje. Paskaičiavus naujo mikroautobuso nuomos kainą, suprasite, kad tai yra geresnis variantas nei važiuoti su senu.

Norint išsinuomoti mikroautobusą reikia žinoti kelis dalykus. Skirtingose įmonėse pateiktos mikroautobuso nuomos kainos gali skirtis. Mikroautobuso nuomos kaina gali skirtis nuo pasirinkto mikroautobuso markės bei modelio, nuo nuvažiuotų kilometrų, nuo vairuotojų amžiaus ir t.t. Turintiems mažesnį vairavimo stažą tai kainuos brangiau, nei turintiems didesnį vairavimo stažą. Reikėtu žinoti koks yra frančizės dydis, į mikroautobuso nuomos kainą turėtu būti įskaičiuotas Kasko draudimas. Nuomojantis kai kurios nuomos įmonės gali pareikalauti piniginio užstato, reikėtu pasidomėti iš anksto kokio dydžio yra užstatas.

Pasiimdami mikroautobusą iš nuomos bendrovės, reikėtu užfiksuoti visus automobilio defektus, kad vėliau grąžinus automobilį nekiltų problemų. Verta užfiksuoti visus automobilio šonus ir vidaus detales. Pasirenkant mikroautobusą reikėtų įvertinti jo aukštį ir ilgį. Labai aukštas ir ilgas mikroautobusas gali kainuoti brangiau keliantis keltais ar pabrangti kelių mokesčiai.

Tinkamiausios atstumas keliauti mikroautobusu yra keleto tūkstančių kilometrų atstumu nuo Lietuvos. Tokiai kelionei reikėtu skirti apie 10 – 20 dienų. Kelionės mikroautobusais puikios tuo, kad kelionę galima keisti priklausomai nuo oro sąlygų ar nuotaikos. Keliaujant mikroautobusais nakvynei galima pasirinkti kempingus ar pigesnius motelius. Kempingus ar motelius patogiausia pasirinkti iš Google Maps. Tuo pačiu pasirinksite ir įdomiausias lankytinas vietas.

Gerų ir linksmų kelionių linki Jums Keleivinių mikroautobusų nuoma.