Stogo bagažinių nuoma

bagazine ant stogo, automobiuliu stogo bagazines

Tiems, kas retai keliauja, Mikrobusonuoma.lt komanda rekomenduoja nepirkti stogo bagažines, o jas nuomotis. Stogo bagažinių nuoma – tai paprasta, saugi bei nebrangi paslauga skubantiems keliautojams.

Thule-01Stogo bagažinių nuoma – tai naujos stogą apgaubiančios, aptakaus dizaino linijos, pritaikytos jūsų automobilio stogui, ir itin gerai prisitaikančios prie modernių transporto priemonių dizaino. Patentuota greitojo tvirtinimo sistema „Power-Grip“ padeda tvirtinti greitai ir patikimai – viena ranka. Stogo bagažinė atidaroma iš abiejų pusių, kad būtų patogiau tvirtinti, krauti ir iškrauti. Centrinė saugaus užrakinimo sistema su lengvai suimamu raktu. Patobulinta aerodinamika su difuzoriaus technologija ir spoileriais. Dėžė šiek tiek pasislenka į priekį, todėl visiškai netrukdo pasiekti transporto priemonės galinių durų. Patogiai atsidaro ir užsidaro, naudojant išorėje įtaisytas rankenėles. Neslystantis pagrindo kilimėlis – papildomam bagažo tvirtinimui. Sutalpina iki 6 porų slidžių.

Savybės:
Ilgis x plotis x aukštis (cm): nuo 210x77x32 iki 220x90x42;
atidarymo tipas: dvipusis / vienpusis;
keliamoji galia: nuo 60 kg. iki 75 kg;
užraktas: centrinis;
spalva: juoda, balta, sidabrinė;
bagažinės svoris: nuo 18 kg. iki 20 kg;
tūris: nuo 440 l. iki 650 l.

Dėl stogo bagažinės nuomos teirautis:
Adresas: Rinktinės g. 48B, LT-09318 Vilnius
El. paštas: [email protected]
Tel: +370 699 99267

Stogo bagažinės nuomos kainos:

Stogo skersiniai nuomojami už papildomą mokestį. Kaina priklauso nuo konkretaus automobilio modelio. Kaina dienai nuo 2 € iki 3 €.

Dienų sk. 1-3 d. 4-10 d. 11-15 d. Savaitgaliui
Kaina dienai 15 € 10 € 8 € 60 €