Mikroautobusų nuoma, sąlygos

Visi mūsų nuomojami keleiviniai mikroautobusai yra apdrausti civilinės atsakomybės draudimu (žalia korta) ir KASKO draudimu, galiojančiais visoje geografinėje Europoje. Su Keleivinių mikroautobusų nuoma  galima keliauti visoje geografinėje Europoje, (išskyrus Airiją, Didžiąją Britaniją, Baltarusiją, Rusiją ir Ukrainą). Norint keliauti į Airiją, Didžiąją Britaniją, Baltarusiją, Rusiją ir Ukrainą keliautojui reikės apsidrausti savo lėšomis.

Transporto rezervavimui ir sutarčiai apiforminti:
Išsiųskite el. paštu: [email protected]
Asmens dokumento kopiją (paso ar tapatybės kortelės).
Vairuotojo pažymėjimo kopiją.
Elektroninio pašto adresą.
Telefono numerį.
Gyvenamąjį adresą.
Kelionės maršrutą.
Išvykimo ir grįžimo datos ir laikas.
Pasirinkto automobilio modelis.
Fiziniai asmenys. Privalo turėti galiojančius nuomos periodo asmens tapatybės dokumentus. Ne Europos Sąjungos piliečiai privalo pateikti asmens dokumentus, kuriuose duomenys būtų įrašyti lotyniškomis raidėmis. Būtinai turi būti pateiktas vairuotojo pažymėjimas, „B“ kategorijos, kuris atitinka tarptautinius reikalavimus. Vairavimo stažas – ne mažesnis kaip 3 metai.
Juridiniai asmenys. Turi pateikti įmonės registracijos pažymėjimą ir įgaliojimą, kuris patvirtina turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei „B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimą, atitinkantį tarptautinius reikalavimus.
Nuomojamuose mikroautobusuose griežtai draudžiama rūkyti, viršyti greitį nurodytą sutartyje, vežti gyvūnus, krovinius, išiminėti sėdynes be atskiro susitarimo, pilti kurą nestandartinėse degalinėse.
Mokėjimo sąlygos. Visą nuomos kaina turi būti sumokėta prieš pasiimant mikroautobusą. Už nuomojamą mikroautobusą yra paliekamas 300,00EUR užstatas, kuris sumokamas išankstinio banko pavedimu ar mikroautobuso paėmimo metu. Grąžinus automobilį tvarkingą kaip nurodyta nuomos sutartyje užstatas yra grąžinamas.
Nuomininko atsakomybė. Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.
Bendros sąlygos. Nuomotojas neatsako už automobilyje paliktus daiktus. Mikroautobusas išnuomojamas su pilnu kuro baku, automobilis grąžinamas taip pat su pilnu kuro baku. Nuomininkas privalo prižiūrėti padangų slėgį, tepalo, aušinimo skysčio, langų apiplovimo lygį nuomos laikotarpiu. Nuomojamam mikroautobusui taikoma 500km., per parą ridos apribojimas. Kilometražas sumuojamas bendrai nuo visų pasirinktų parų skaičiaus, viršijant kilometražo limitą, papildomai vienas kilometras kainuos 0.10€. Sugedus mikroautobusui ar įvykus eismo įvykiui arba dėl kitų priežasčių dėl kurių toliau negalima eksploatuoti transporto, suteikiame nuomininkui kitą transportą, o nesant galimybės pasiūlyti kito transporto, grąžiname pinigus, jeigu nuomininkas nekaltas dėl susidariusio įvykio.
Mikroautobusų nuoma gali pristatyti ir atsiimti mikroautobusus Lietuvoje bei Europoje. (Paslauga yra mokama).