Keliauti, aplankyti, pamatyti – tai maloniausi patyrimai kiekvieno žmogaus gyvenime. Kelionėse turite idealią galimybę pagaliau išsitraukti savo apdulkėjusią video kamerą, fotoaparatą, fiksuoti įsimintinas akimirkas, atsipalaiduoti, mėgautis naujais potyriais ir megzti įdomias pažintis. Tačiau prieš patiriant visus šiuos malonumus, svarbiausia apsispręsti – kurgi nuvykti, ką aplankyti ir kokiu būdu pasiekti savo kelionės tikslą. Jei ketinate keliauti su artimaisiais, pats geriausias sprendimas – mikroautobusų nuoma.

Jei sunku apsispręsti, ar reikalinga keleivinių mikroautobusų nuoma kelionėms, padėsime Jums ir pateiksime keletą nenuginčijamų mikroautobusų nuomos privalumų.

  • Saugi kelionė – garantuota. Visos mikroautobusų nuoma užsiimančios įmonės užtikrina maksimaliai gerą transporto priemonių būklę. Mes nuomojame naujus, techniškai tvarkingus ir prižiūrimus mikroautobusus, todėl kelionės metu Jums nereikės nerimauti – jausitės užtikrinti ir saugiai pasieksite kelionės tikslą.
  • Tai vienas svarbiausių mikroautobusų nuomos privalumų, ypač kai kelionės tikslas – pats tolimiausias Europos kraštas. Keleiviniuose mikroautobusuose daug erdvės, juose lengvai telpa devyni keleiviai ir visas jų bagažas. Įvairios sėdynių konfigūracijos funkcionaliai pritaikys erdvę pagal keliautojų poreikius, tad Jūsų tikrai nevargins tirpstančios kojos ar skaudanti nugara.
  • Taip, kelionė mikroautobusais – tai puikus laikas atsipalaiduoti ir mėgautis laisvalaikiu. Jaukiai įsitaisę patogiose sėdynėse turėsite galimybę dalintis patiriamais įspūdžiais drauge su Jums artimais žmonėmis. Mikroautobusų nuoma visiems suteikia galimybę atitrūkti nuo kasdienybės, pabėgti į dar nepatirtą realybę. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės.
  • Jūs esate savo kelionės šeimininkai ir tik nuo Jūsų priklauso, kur ir kada keliausite. Patys sudarinėjate savo maršrutą, derinate laiką, važiuojate, stojate, aplankote, grįžtate… Mikroautobusų nuoma be vairuotojo Jums suteikia galimybę laisvai planuoti savo laiką ir patiems pasiekti kelionės tikslą. Mikroautobusus gali vairuoti visi, turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, todėl vairuotojai gali nuolat keistis, leisdami atsipūsti ir atsipalaiduoti kitiems. O prisidėti prie kelionės tikslo pasiekimo – itin smagu.
  • Ekonomiškumas. Mūsų siūlomi mikroautobusai dyzeliniu varikliu su naujausia „common rail“ technologija užtikrina kelionės ekonomiškumą, mažą triukšmo lygį ir puikų riedėjimą. Maža to, siūlome ir papildomų priedų nuomą: čia rasite puikių navigacinių sistemų, kurios pateikia pačius optimaliausius ir ekonomiškiausius maršrutus Jūsų kelionės tikslui pasiekti. Sutaupysite ir laiko, ir degalų.

Nors tai tik keletas mikroautobusų nuomos privalumų, tačiau kol patys neišbandysite kelionių mikroautobusu – nesužinosite. Inormacijos apie mikroautobusų nuomą galima rasti daug, tačiau ko vertas jos skaitymas? Išsinuomokite, išmėginkite ir patirkite nepamirštamų nuotykių!